Outsourcing / Współpraca


 

Outsourcing połączony z przemyślaną współpracą, to jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania naszej firmy. Aby móc się rozwijać i skutecznie poruszać po wymagającym rynku, otwarci jesteśmy na oferty współpracy firm z całego kraju, które również zajmują się sprzedażą i serwisowaniem cyfrowych urządzeń drukujących.

Ponadto posiadamy również bogate oferty dla firm, które cenią sobie bezpieczeństwo i komfort pracy oraz nie mogą sobie pozwolić na to, aby sprzęt przysparzał dodatkowych problemów.


Oferujemy Państwu kompleksową opiekę serwisową oraz pomoc techniczną, która do obsługi sprzętu nowej generacji jest w obecnych czasach niezbędna. Zdajemy sobie sprawę, iż dla naszych klientów, bardzo ważna jest redukcja do minimum poniesionych kosztów, dlatego wszelkie działania ukierunkowujemy właśnie pod tym kątem.

 

Najważniejsza jest dla nas przede wszystkim dobra opinia wśród klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam odpowiednio dopasować się nawet do najbardziej wymagających zleceń.

 

Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów oraz wybrania najdogodniejszych dla Państwa warunków.


Z naszej strony gwarantujemy miłą i owocną współpracę oraz 100% satysfakcji!


Kontakt

Vera Quest
ul. Wyspiańskiego 89

41-219 Sosnowiec - Środula

Czynne:

Poniedziałek - Piątek

9.00 - 16.00

 

Biuro - Sprzedaż

tel: (32) 307 27 72

Kom. 504 52 52 32

w godzinach Pracy

 

Serwis

Kom. 504 95 94 97

w godzinach Pracy