Regeneracja Tonerów


 

Poza szeroko pojętą naprawą urządzeń drukujących, zajmujemy się również regeneracją pustych tonerów. Używamy w tym celu komponentów najwyższej jakości (LG , UNINET , DELACAMP), dzięki czemu gotowi jesteśmy na udzielenie 100% gwarancji na ich poprawne działanie.

 

Regenerując tonery nie oszczędzamy na proszku. Powierzone nam kasety, zawsze zostają napełnione do maksimum. Dodatkowo każda z nich, jest testowana na wysokiej jakości dedykowanym sprzęcie producenta. W ten sposób mamy pewność, że proces regeneracji przebiegł prawidłowo, a na zregenerowany toner wystawić możemy gwarancję, trwającą aż do wyczerpania środka drukującego.

Przed przystąpieniem do procesu napełniania, każda kaseta zostaje dokładnie wyczyszczona i przygotowana do ponownego korzystania z niej. Sprawia to, iż redukujemy do minimum ryzyko uszkodzenia tonera z powodu intensywnej eksploatacji

Dodatkowo dla osób, które zainteresowane są regeneracją większej ilości tonerów, przygotowane mamy specjalne rabaty oraz atrakcyjne promocje, które uzależnione są głównie od liczby regenerowanych wkładów.

 Zapewniamy również darmowy odbiór i dostawę zamówionych kaset na terenie Sosnowca i miast ościennych, przy zamówieniu 2 sztuk i więcej.

Istnieje również możliwość przesłania pustych kaset do zregenerowania na adres siedziby firmy. W tym wypadku, należy skontaktować się z nami wcześniej podając dane, niezbędne do odesłania zregenerowanych tonerów.

Kontakt

Vera Quest
ul. Wyspiańskiego 89

41-219 Sosnowiec - Środula

Czynne:

Poniedziałek - Piątek

9.00 - 16.00

 

Biuro - Sprzedaż

tel: (32) 307 27 72

Kom. 504 52 52 32

w godzinach Pracy

 

Serwis

Kom. 504 95 94 97

w godzinach Pracy