Tusze i Tonery 100% NOWE zamienne


 

Nasza firma, charakteryzuje się przede wszystkim wykonywaniem kompleksowych usług w dziedzinie urządzeń drukujących. Wiąże się z tym także sprzedaż tuszy i tonerów zamiennych, które przez swoją cenę lub wysoką jakość są bardzo często wybierane przez naszych klientów.


Prowadzimy sprzedaż tuszy i tonerów zamiennych do bardzo wielu modeli urządzeń, które swą niezawodnością dorównują oryginałom, a dodatkowo przyciągają swoją niewygórowaną ceną.

 

. .

 

Dzięki temu, iż zamienniki nie ustępują wydajnością materiałom eksploatacyjnym producentów drukarek, stały się atrakcyjnym towarem na rynku urządzeń drukujących.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kupnem tuszy lub tonerów zamiennych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Dodatkowo dla osób, które zakupiły u nas tonery, umożliwiamy ich dostawę do klienta. Nie jest więc konieczne pojawianie się w naszym biurze osobiście. Wystarczy jedynie kontakt drogą e-mailową bądź telefonicznie i wybranie interesującego Państwa zamiennika.

 
Służymy uprzejmie pomocą w doborze tonera osobom, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy na temat zamienników dedykowanych dla posiadanego urządzenia.

 

Kontakt

Vera Quest
ul. Wyspiańskiego 89

41-219 Sosnowiec - Środula

Czynne:

Poniedziałek - Piątek

9.00 - 16.30

Biuro - Sprzedaż

tel: (32) 307 27 72

Kom. 504 52 52 32

w godzinach Pracy

Serwis

Kom. 504 95 94 97

w godzinach Pracy